اخبار

۱۰ گوشی برتر دنیا در هفته پنجم سال ۲۰۲۱ میلادی

top 10 phone

۱۰ گوشی برتر دنیا

طبق گزارش سایت GsmArena در خصوص ۱۰ گوشی برتر دنیا در پنج هفته اول سال ۲۰۲۱ میلادی ، سامسونگ Galaxy S21 Ultra در هفته دوم ۲۰۲۱ رسمی شد و از آن زمان تاکنون در رتبه اول هر بخش جدول قرار گرفته است. این بار گوشی شیائومی Poco M3 روی تریبون پیوست که مرتباً از جدول بالا می رود و گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11 که جایگاه سوم خود را حفظ می کند.

گلکسی A12 به جایگاه چهارمی که دو هفته پیش در آن حضور داشت بازگشت ، در حالی که ردمی نوت ۹ پرو با کسب چهار جایگاه در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

در رتبه ششم ،   Galaxy S21 داریم که مسیر رو به پایین خود را حفظ می کند ، در حالی که iPhone 12 Pro Max دقیقاً همان جایی است که هفته گذشته – در هفتم – آن را رها کردیم.

همچنین گوشی شیائومی Poco X3   رتبه هشت را به خود اختصاص می دهد زیرا Galaxy A51 توانست یک بازگشت دوباره را انجام دهد و به مقام نهم برسد. گوشی Realme X7 Pro نمودار را کامل کرده و Sony Xperia Pro و Motorola Moto Edge S را کنار گذاشته است و به مقام دهم رسیده است.

با این تفاسیر، در پنج هفته نخست سال ۲۰۲۱ ، شیائومی علاوه بر اختصاص رتبه دوم و سوم ، چهار محصول خود را در بین ۱۰ گوشی هوشمند برتر دنیا جای داده است.

منبع : GSMARENA

galaxy s21
poco m3
mi 11
galaxy a12
redmi note 9 pro
galaxy s21 5g
iphone 12 pro max
poco x3 nfc
galaxy a51
realme x7 pro

نوشته های مشابه