اخبار

۱۰ گوشی برتر دنیا در هفته پنجم سال ۲۰۲۱ میلادی

Xiaomi-Rate

۱۰ گوشی برتر دنیا

طبق گزارش سایت GsmArena در خصوص ۱۰ گوشی برتر دنیا در پنج هفته اول سال ۲۰۲۱ میلادی ، سامسونگ Galaxy S21 Ultra در هفته دوم ۲۰۲۱ رسمی شد و از آن زمان تاکنون در رتبه اول هر بخش جدول قرار گرفته است. این بار گوشی شیائومی Poco M3 روی تریبون پیوست که مرتباً از جدول بالا می رود و گوشی شیائومی Xiaomi Mi 11 که جایگاه سوم خود را حفظ می کند.

گلکسی A12 به جایگاه چهارمی که دو هفته پیش در آن حضور داشت بازگشت ، در حالی که ردمی نوت ۹ پرو با کسب چهار جایگاه در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

در رتبه ششم ،   Galaxy S21 داریم که مسیر رو به پایین خود را حفظ می کند ، در حالی که iPhone 12 Pro Max دقیقاً همان جایی است که هفته گذشته – در هفتم – آن را رها کردیم.

همچنین گوشی شیائومی Poco X3   رتبه هشت را به خود اختصاص می دهد زیرا Galaxy A51 توانست یک بازگشت دوباره را انجام دهد و به مقام نهم برسد. گوشی Realme X7 Pro نمودار را کامل کرده و Sony Xperia Pro و Motorola Moto Edge S را کنار گذاشته است و به مقام دهم رسیده است.

با این تفاسیر، در پنج هفته نخست سال ۲۰۲۱ ، شیائومی علاوه بر اختصاص رتبه دوم و سوم ، چهار محصول خود را در بین ۱۰ گوشی هوشمند برتر دنیا جای داده است.

منبع : GSMARENA

galaxy s21
poco m3
mi 11
galaxy a12
redmi note 9 pro
galaxy s21 5g
iphone 12 pro max
poco x3 nfc
galaxy a51
realme x7 pro