اخبار, گوشی هوشمند شیاومی

گوشی شیائومی ۱۲ بزودی از راه خواهد رسید

هر سال در انتهای آن شاهد رونمایی پردازنده جدید پرچمدار شرکت کوالکام هستیم و در این بین تا معرفی چیپ بعدی این شرکت فاصله چندانی باقی نمانده است. یکی از گوشی‌های هوشمند که به این تراشه مجهز خواهد شد، گوشی شیائومی ۱۲ است.

تاکنون شایعات مختلفی درباره این تلفن هوشمند بدست آوردیم و براساس تازه‌ترین گزارش، ۱۲ دسامبر یا همان ۲۱ آذر، شیائومی رویدادی برگزار خواهد کرد و از سیستم عامل MIUI 13 در کنار گوشی شیائومی ۱۲ رونمایی می‌کند. گوشی شیائومی ۱۲ بزودی از راه خواهد رسید

البته تا به حال چندین مدل این خانواده فاش شده که باید به Xiaomi 12X، Xiaomi 12 Ultra و Xiaomi ۱۲ Pro اشاره داشت. نسخه ایکس همان مدل مینی شایعه شده بوده که با عنوانی جدید از راه خواهد سید.

در حالی که گزارش شد تمامی مدل‌های این سری یک زمان رونمایی می‌شود، اما در سوی دیگر گفته شد که مدل گوشی شیائومی ۱۲ به تنهایی رونمایی می‌شود و قرار نیست در یک زمان چند مدل داشته باشیم.

به هر صورت این سری صفحه نمایش QHD با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز دارد و دوربین عقب ۵۰ مگاپیکسلی است. شارژر سریع ۱۲۰ واتی به کار گرفته خواهد شد و حسگر اثرانگشت نیز زیر نمایشگر است. در هر حال باید منتظر ماند شیائومی چه برنامه‌ای در سر دارد.
گوشی شیائومی ۱۲ بزودی از راه خواهد رسید

گوشی شیائومی 12 بزودی از راه خواهد رسید

دیدگاهتان را بنویسید

آیا امتحان این کالا را به دیگران نیز پیشنهاد می کنید؟نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.